Drodzy Państwo,

Państwa bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Uniestetica po wprowadzeniu wszelkich procedur  ponownie zaczyna rozszerzać dostęp dla naszych pacjentów chirurgicznych.

W naszej sali zabiegowej oraz gabinetach powietrze sterylizowane jest przy użyciu lamp UVC, a wszelkie powierzchnie dezynfekowane są specjalnymi środkami chemicznymi.

Sale operacyjne oraz sale chorych w naszym partnerskim prywatnym szpitalu są ozonowane oraz posiadają nawiew laminarny który stale oczyszcza powietrze.

Wszyscy pacjenci chirurgiczni do zabiegów w znieczuleniu ogólnym będą badani pod kątem obecności COVID-19 testem PCR przed zabiegiem.

Personel medyczny który bierze udział w operacji jest regularnie testowany na obecność wirusa (co 7-10 dni) oraz codziennie badany pod kątem braku objawów COVID-19.

Postępuj zgodnie ze wskazówkami dotyczącymi dystansu fizycznego i mycia rąk. Dotyczy to również osoby, która zabierze Cię na operację. Unikaj kontaktu z innymi osobami lub opuszczania domu w jak największym stopniu przed zabiegiem.

Chcemy wykonać operację w możliwie najbezpieczniejszych warunkach, aby zapewnić najlepszą szansę na płynną rekonwalescencję. Jeden z naszych pracowników skontaktuje się z Tobą, aby zapytać o objawy i zaplanuje badanie po kątem koronawirusa, nawet jeśli nie wykazujesz objawów zakażenia wirusem. Robimy  to jako środek ostrożności, abyśmy mieli wszystkie informacje, których potrzebujemy, by zapewnić Ci bezpieczną opiekę.

Poproś, aby bliska osoba przywiozła Cię do szpitala na dwie godziny przed rozpoczęciem operacji. Po rejestracji w recepcji kliniki oraz ponownej weryfikacji pod kątem ewentualnych objawów infekcji, personel zabierze Cię na oddział. Pielęgniarka oddziałowa poinstruuje Cię jak odpowiednio umyć i zdezynfekować ręce, zostaniesz poproszony/a o ubranie maski chirurgicznej, następnie zostaniesz zaprowadzony do swojej jednoosobowej sali. Tam przyjdzie do Ciebie dr Libondi oraz anestezjolog. Nasz personel poinformuje wyznaczoną przez Ciebie osobę do kontaktu o postępach operacji. W okresie pandemii nie sa dozwolone odwiedziny w trakcie pobytu w oddziale, dlatego zabierz ze sobą rzeczy które mogą być Ci potrzebne w okresie pooperacyjnym.

PAMIĘTAJ!

Codziennie sprawdzaj objawy przed zabiegiem i powiadom nas, jeśli masz którekolwiek z poniższych: Gorączka ≥ 38,0 C trwająca ponad 24 godziny Nowe objawy oddechowe (np. kaszel, duszność, niewydolność oddechowa, ból gardła).

KoronawirusOgólne

Comments are disabled.

Rejestracja
Covid-19 Sprawdź!