Cennik operacji plastycznych  Uniestetica Kraków  

Pacjenci po przejściu operacji plastycznej przeważnie opowiadają o tym, jak bardzo poprawiła się ich jakość życia, samopoczucie i komfort psychiczny. Czasami jednak zdarza się, że pacjenci bardzo obawiają się komplikacji i powikłań. Podczas konsultacji pojawiają się też zdrowotne przeciwwskazania do przejścia operacji, a wyniki badań jednoznacznie świadczą o tym, że z zabiegu trzeba jednak zrezygnować.  

Co jeszcze może powstrzymywać Cię przed przejściem operacji plastycznej? Cennik operacji plastycznych nie jest już przeszkodą: obecnie koszty operacji plastycznych możesz pokryć także w wygodnych i optymalnie dostosowanych do Twoich możliwości Mediratach 

Cennik operacji plastycznych 

Cennik operacji plastycznych obejmuje przeważnie cały pakiet usług związanych z przejściem zabiegu, w tym konsultacje przed jego przejściem, samą operację oraz opiekę pooperacyjną i wizyty kontrolne. Kwota pojedynczej operacji wynosi od ok. 1500 złotych (usunięcie guzka) do 18-20 tysięcy złotych* za operacje plastyczne piersi.  

Mediraty – prosty sposób finansowania operacji  

Podobnie jak w przypadku innych domowych zakupów (np. samochodu, sprzętu AGD czy RTV), cenę poważnej operacji również można rozłożyć na wygodne do spłacenia raty. Umożliwia to program Mediraty, do którego przystąpiła nasza klinika. W ramach usługi możesz rozłożyć na miesięczne raty nawet kwotę 50 tysięcy złotych.  

Jak dowiedzieć się więcej? Nasz personel udzieli Ci wszelkich informacji na temat systemu.  

 

*Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego

Rejestracja
Covid-19 Sprawdź!