Medycyna i chirurgia estetyczna – Uniestetica Kraków 

Medycyna estetyczna jest coraz popularniejsza – nie tylko wśród celebrytek, których jednym z obowiązków zawodowych jest dbanie o wygląd, ale również wśród kobiet, które na co dzień pracują w zupełnie innych branżach czy też po prostu… zajmują się dziećmi. Na naszych oczach upadają stereotypy na temat jej skutków ubocznych, szkodliwości czy też kosztów, które, w miarę wzrostu popularności tej metody poprawiania urody i rynkowej konkurencji, spadają. 
 

Chirurgia estetyczna oraz medycyna tego typu jest też coraz lepiej oceniana i rekomendowana nie tylko wśród redaktorek działów o urodzie i celebrytek, ale również wśród blogerek, które mają niebagatelny wpływ na to, jak postrzegane są gabinety i kliniki, które zajmują się poprawą wyglądu. Współcześnie, medycyna estetyczna zabiegi oferuje tak, by efekt był jak najbardziej naturalny. Z mody wychodzą usta “na karpika”, a ideałem, który obrazuje zalety i poziom obecnej medycyny estetycznej jest Jennifer Lopez, która w wieku 50 lat wygląda zaledwie na trzydzieści.  

Medycyna estetyczna 

Medycyna estetyczna ma do zaoferowania coraz więcej skutecznych, a co ważne, nieinwazyjnych i bezpiecznych zabiegów. To nie tylko nici haczykowe ze specjalnymi odżywczymi koktajlami, które wbija się głęboko pod skórę czy tak zwany wampirzy lifting, wykonywany przy użyciu odpowiednio przetworzonej krwi własnej pacjenta.  

Jeśli chodzi o medycynę estetyczną, zabiegi mogą, poza poprawianiem czyjejś urody, rozwiązywać jakiś konkretny problem, np. przebarwienia i blizny. Rozwiązaniem, które ujednolici koloryt i wygładzi blizny jest np. peeling chemiczny. Zabieg wykonywany jest za pomocą kwasów AHA, BHA i PHA, które, w odpowiednim stężeniu działają złuszczająco i / lub nawilżająco. Peeling chemiczny jest bardziej zaawansowaną formą usuwania obumarłego naskórka w bezpiecznych, gabinetowych warunkach. Inną propozycją, która pomaga pozbyć się śladów po chorobach i urazach jest zabieg pigmentacji medycznej. Medycyna estetyczna w tym wydaniu daje niesamowite możliwości: od kamuflażu niechcianych blizn, zarówno pooperacyjnych, jak i pourazowych czy rozstępów, aż po odtworzenie brodawki sutkowej, np. po rekonstrukcji piersi.  

Chirurgia estetyczna 

Jeśli interesuje Cię chirurgia estetyczna Kraków i klinika Uniestetica to właściwy, bezpieczny i renomowany adres. Poprawki wyglądu można wykonać również z pomocą chirurgii estetycznej – bardziej zaawansowanej niż medycyna. Plastyką można objąć twarz, ciało oraz piersi. W ramach niej można wykonać np. blefaroplastykę (korekcję powiek), dzięki której spojrzenie odzyska świeży wyraz, a twarz będzie wyglądać wizualnie młodziej, lipofilling twarzy, gdzie w ramach zabiegu pobiera się tkankę tłuszczową z jednych miejsc i przeszczepia w miejsca, gdzie jej brakuje, czy też liposukcję, powiększanie i pomniejszanie piersi, wycinanie guzów, a nawet ginekomastię, która pomaga pozbyć się mężczyznom nadmiaru tkanki tłuszczowej z obszaru klatki piersiowej.   

Jak widać, chirurgia estetyczna pomaga nie tylko w kwestiach dobrego samopoczucia psychicznego, ale również jest praktyczną pomocą w przypadku dolegliwości czysto zdrowotnych, gdzie konieczna jest interwencja chirurga. 

Medycyna estetyczna zabiegi – oferta kliniki Uniestetica 

Medycyna estetyczna Kraków w klinice Uniestetica proponuje również zabiegi odmładzające, które poprawiają komfort życia osób, które obserwują na swojej twarzy oznaki mijającego czasu. Wśród nich znajduje się m.in. osocze bogatopłytkowemezoterapia igłowa czy też popularna toksyna botulinowa (botoks). Co ciekawe, pierwsze zabiegi z użyciem botoksu odbywały się już w latach 60. Botulina stosowana była (i wciąż jest) w leczeniu zeza oraz w neurologii, w leczeniu kręczu szyi. Medycyna estetyczna zabiegi wykonywane z użyciem tej substancji uważa za w pełni bezpieczne. Zabieg nie wymaga znieczulenia, a do normalnej aktywności wrócić można jeszcze tego samego dnia.  

Chirurgia estetyczna Kraków 

Chirurgia estetyczna Kraków stoi na wysokim, konkurencyjnym poziomie. Uniestetica jest jednym z miejsc, których możesz być pewna. Gwarancją bezpieczeństwa w klinice są doświadczeni lekarze, którzy specjalizują się w określonych zabiegach, a także dokładny wywiad i procedura przed przyjęciem na zabieg chirurgiczny. 

Medycyna estetyczna Kraków  

Planujesz jeden z wymienionych zabiegów i zastanawiasz się nad kosztami? Bez obaw! Medycyna estetyczna Kraków w klinice Uniestetica  oferuje możliwość rozłożenia płatności na wygodne raty (Mediraty). Jest to sposób finansowania usług medycznych, który umożliwia realizację optymalnego planu leczenia i, w razie konieczności, dostęp do bogatych procedur medycznych. W ramach kalkulatora rat można oszacować koszt miesięczny pojedynczej raty. Kwota finansowania sięga nawet do 50 tys. złotych. Płatność w ratach sprawia, że chirurgia plastyczna i inne zabiegi stają się powszechnie dostępne – bez niepotrzebnego tabu, wstydu i powielania stereotypów.

Rejestracja
Covid-19 Sprawdź!