Chirurgia rekonstrukcyjna – Uniestetica Kraków

Jesteś po wypadku, przebytym urazie lub chorobie? W ramach walki z nią często na ciele (oraz w psychice) zostają niechciane ślady. Chirurgia rekonstrukcyjna zajmuje się ich usunięciem, przywracając jednocześnie komfort psychiczny doświadczonym w ten sposób pacjentom.  

Chirurgia rekonstrukcyjna – możliwości kliniki Uniestetica 

Nasza placówka posiada szereg możliwości w dziedzinie plastycznych rekonstrukcji. W ofercie kliniki chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej Uniestetica jest m.in.: 

  • rekonstrukcja piersi z możliwością zastosowania kilku metod operacyjnych,  
  • rekonstrukcje pourazowe, których celem jest zmniejszenie oraz spłycenie blizn po poprzednio przebytych zabiegach,  
  • zabiegi onkologiczne w obrębie twarzy, gdzie szczególnie wymagana jest precyzja, 
  • profilaktyczna mastektomia, która pomaga obniżyć ryzyko wystąpienia nowotworu piersi nawet o 90%.  

 

Efekty chirurgii rekonstrukcyjnej  

Chirurgia rekonstrukcyjna znacznie wpływa na jakość życia pacjenta. Dzięki możliwości odtworzenia piersi kobieta odzyskuje poczucie kobiecości i pewności siebie, które mogło zostać nadszarpnięte poprzez mastektomię. Zrekonstruowana pierś posiada naturalną konsystencję, pacjentka nie ma więc wrażenia “ciała obcego” w organizmie.  

Rekonstrukcja obejmuje też blizny. Dzięki operacji stają się one bardziej dyskretne, a pacjent pozbywa się kompleksów. Zabiegi onkologiczne w obrębie twarzy pozwalają pozbyć się raka umiejscowionego tam bez szkody dla wyglądu pacjenta. Utrzymanie harmonii między zdrowiem a estetyką jest dla specjalistów kliniki Uniestetica wiążącym priorytetem

Rejestracja
Covid-19 Sprawdź!