Bezpieczeństwo naszych Pacjentów jest dla nas najważniejsze!

Wprowadziliśmy szereg rozwiązań mających na celu stworzenie jak

najwyższej ochrony osób przebywających w naszej klinice.

Oto jak dbamy o nie każdego dnia:

 

Dla zwiększenia bezpieczeństwa Personelu oraz Naszych Pacjentów, całodobowo w naszej klinice sterylizujemy powietrze za pomocą specjalnych urządzeń. Możliwe jest to dzięki wytwarzanej dawce promieniowania UV, która nie jest szkodliwa dla ludzkiego organizmu ale zabija niepożądane wirusy, bakterie, drożdże oraz inne niepożądane drobnoustroje.

 

 

Nasz personel dba o Państwa bezpieczeństwo cały czas podczas pracy kliniki. Wszelkie powierzchnie oraz przedmioty z którymi możecie mieć Państwo kontakt są na bieżąco dezynfekowane za pomocą specjalnych płynów najwyższej jakości i skuteczności. Niezmiennie przez całą dobę pracują sterylizatory powietrza, które skutecznie zabijają wszelkie wirusy i bakterie za pomocą światła UV.

 

 

Nasi specjaliści wyposażeni są w wyjątkowe środki ochrony przed zarażeniem wirusem. Każdorazowo lekarz posiada na sobie przyłbicę, rękawiczki jednorazowe, maseczkę ff3 oraz fartuch chirurgiczny. Każdy z pacjentów obowiązkowo przed wizytą wyposażony zostaje w maseczkę chirurgiczną oraz parę rękawiczek jednorazowych. Zachęcamy również do korzystania z płynów do dezynfekcji umieszczonych w specjalnie oznaczonych pojemnikach na terenie całej kliniki.

 

Chcąc zapewnić Państwu jak najbardziej ograniczony kontakt z innymi Pacjentami, wprowadziliśmy nowy system planowania wizyt. Pomiędzy każdą z nich następuje  10 minutowa przerwa, która nie tylko gwarantuje  większe bezpieczeństwo naszym Pacjentom oraz naszemu Personelowi ale również daje możliwość pełnej dezynfekcji gabinetu oraz powierzchni wspólnych.

 

 

Dbając o najwyższy standard bezpieczeństwa naszych Pacjentów, każdego z Państwa obowiązkowo wyposażamy w zestaw środków ochrony osobistej takich jak para rękawiczek jednorazowych oraz  maseczka chirurgiczna higieniczna. Jeśli zaś czeka Państwa zabieg w naszej klinice, nasz personel dodatkowo wręczy Państwu specjalny, pielęgnacyjny płyn do dezynfekcji z kwasem hialuronowym o pojemności 100 ml do osobistego użytku.

KoronawirusOgólne

Comments are disabled.

Rejestracja
Covid-19 Sprawdź!