Operacje plastyczne twarzy – Chirurgia plastyczna twarzy – Uniestetica  

Chirurgia twarzy przestaje być już powodem do wstydu czy skrępowania. Dlaczego w końcu mielibyśmy się wstydzić, że poprawiamy naturę dla urody lub zdrowia? Korekta twarzy obejmuje nie tylko zabiegi przeprowadzane dla urody lub zachowania młodego wyrazu twarzy na dłużej, ale również operacje plastyczne twarzy przeprowadzane dla psychicznego komfortu pacjenta, który często zmaga się z wieloletnimi kompleksami.  

Operacje plastyczne twarzy – wskazania 

Wśród zabiegów chirurgii plastycznej twarzy są np. takie zabiegi jak plastyka odstających uszu. Kto odznacza się tą cechą charakterystyczną, ten doskonale wie, jak duży dyskomfort można czuć z tego powodu. Po zabiegu i zagojeniu kompleksy ustępują, a pacjent wraca do swojego środowiska, gotowy na nowe wyzwania (które być może wcześniej były dla niego nie do osiągnięcia). Dla takiego efektu warto poddać się operacji. 

Chirurgia twarzy: kiedy warto zdecydować się na zabieg? 

Szeroka oferta kliniki medycyny estetycznej Uniestetica skierowana jest do osób, które nie są zadowolone ze swojego wyglądu zewnętrznego i marzą o korekcji mankamentów twarzy lub przywróceniu młodego wyglądu. Do częstych zabiegów z zakresu chirurgii twarzy należy m.in.:  

  • plastyka powiek (np. w przypadku, gdy opadające powieki górne utrudniające wykonanie makijażu lub zasłaniają pole widzenia,  
  • usuwanie tzw. worków pod oczami („worki” nadają twarzy zmęczony wyraz i dodają lat), 
  • operacja plastyczna odstających uszu (będących często powodem kompleksów),  
  • korekcja policzków (tzw. Chomiki, których nie da się zniwelować kwasem hialuronowym ani nićmiwymagają chirurgicznego liftingu twarzy).

 

Chirurgia plastyczna twarzy – oferta kliniki  

Chirurgia twarzy w klinice Uniestetica poza wspomnianą wyżej korektą odstających uszu obejmuje również zabiegi odmładzające, w tym blefaroplastykę (plastykę powiek) oraz lipofilling (wypełnianie twarzy, w tym doliny łez) tłuszczem pobranym z ciała pacjenta a także lifting, zarówno wargi górnej, jak i całej twarzy. Lifting jest operacją plastyczną twarzy, która podnosi opadający wraz z wiekiem owal twarzy i nadaje jej bardziej pogodnego wyrazu. 

Korekta twarzy – alternatywy dla operacji 

Czasami okazuje się, że zaawansowana chirurgia plastyczna twarzy nie jest niezbędna, jeśli zależy nam tylko na efekcie cofnięcia czasu i odmłodzenia skóry. Jeśli zastanawiasz się nad korektą twarzy, zdecyduj się na renomowaną klinikę, w której współpracują ze sobą specjaliści w wielu dziedzinach, w tym również dermatolodzy i lekarze medycyny estetycznej, którzy wykonują mniej skomplikowane zabiegi. Nie są one tak inwazyjne jak skalpel, ale mogą przynieść podobne rezultaty co operacyjny lifting. Przemyśl go zwłaszcza, jeśli jesteś młodą (20-30-letnią osobą), która nie potrzebuje jeszcze tak głębokiej interwencji.  

Chirurgia plastyczna twarzy – cena zabiegu 

W dziedzinie chirurgii plastycznej twarzy, cena, jak w przypadkach plastyki innych części ciała, zależy od zakresu i obszaru danej operacji. W klinice chirurgii i medycyny estetycznej Uniestetica ceny wahają się od 2500 złotych za lifting wargi górnej do 12 tysięcy za przeprowadzenie liftingu całej twarzy. Szczegółowy cennik korekty twarzy znajdziesz w dedykowanej zakładce na naszej stronie.  

Niezależnie od kwoty, możesz rozłożyć całą płatność na raty w dogodnym systemie Mediraty. Dzięki temu nie musisz już miesiącami oszczędzać na wymarzoną korektę twarzy, a zabieg będzie przeprowadzony w najlepszym dla Ciebie terminie oraz na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o profesjonalizm usług medycznych – bo na chirurgii plastycznej twarzy nie warto oszczędzać

Rejestracja
Covid-19 Sprawdź!