Operacje plastyczne ciała – oferta Uniestetica 

Poprawa wyglądu poprzez wykonanie operacji plastycznej od dawna nie jest przywilejem wyłącznie osób sławnych czy zamożnych. Obecnie operacje plastyczne ciała to coraz bardziej popularna usługa z zakresu chirurgii estetycznej, której poddać może się każdy, kto ma ochotę po prostu poczuć się lepiej i pewniej w swoim ciele. W ofercie kliniki Uniestetica znajdziesz szereg najpopularniejszych rodzajów operacji, które przeprowadzane są przez doświadczonych specjalistów. 

Oferowane przez nas zabiegi to m.in. operacja plastyczna brzucha (abdominoplastyka), liposukcja, ginekomastia oraz operacja plastyczna ramion, polegająca na usunięciu fałd skórnych (liftingu ramion). Osobną kategorią są operacje plastyczne piersi, a wśród nich redukcja, powiększanie biustu własną tkanką tłuszczową, implantacja oraz lifting piersi, który daje efekt młodzieńczo wyglądającej sylwetki.   

Operacje plastyczne brzucha i ramion  Uniestetica Kraków 

Operacja plastyczna brzucha czy ramion nie jest już powodem do wstydu, ani czymś nieosiągalnym finansowo. Coraz więcej osób w Twoim otoczeniu przechodzi operacje bariatryczne żołądka czy też zabiegi polegające na wycięciu nadmiaru skóry z obszaru brzucha i (nieco rzadziej) ramion. 

Operacja plastyczna brzucha – co to za zabieg i kto może się mu poddać?  

Operacja plastyczna brzucha to nie tylko jego modelowanie (usuwanie zbędnych fałdów skórnych), ale i liposukcja. Chcąc osiągnąć jak najlepszy efekt można połączyć jeden zabieg z drugim, w rozsądnych odstępach, dając organizmowi czas na regenerację.  

Liposukcji (odsysaniu tłuszczu z brzucha) może poddać się każda osoba najlepiej do 50. roku życia, której przeszkadza nadmiar tkanki tłuszczowej w określonych miejscach. Odsysanie tłuszczu nie jest zalecane osobom dojrzałym i starszym ze względu na zmniejszającą się elastyczność i zdolność regeneracji skóry 

Operacja plastyczna ramion – na czym polega i dla kogo jest wskazana? 

Operacja plastyczna ramion  polega na wycięciu zbędnych fałdów skórnych w obszarze ramion. Jest ona przeznaczona dla osób, które straciły dużo na wadze, a na ich ramionach pozostał nieestetyczny, często wiszący nadmiar skóry.  

Operacja plastyczna brzucha – Kraków. Przeciwwskazania do zabiegu 

Abdominoplastyka czy liposukcja to inwazyjne operacje plastyczne ciała, które w prosty sposób moga pomóc Ci poprawić Twój wygląd, zadbać o siebie i przezwyciężyć kompleksy. Rozważasz operację plastyczną brzucha? Kraków i klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej Uniestetica to właściwe miejsce.  

Zastanawiasz się, czy wymarzona operacja jest dla Ciebie? Nasi specjaliści przywiązują dużą wagę do ewentualnych przeciwwskazań do przebycia zabiegu i z pewnością Cię o nich poinformują. W przypadku operacji plastycznej brzucha nie należy wykonywać jej, jeśli pacjent spełnia któreś z poniższych kryteriów: 

  • zły stan zdrowia, 
  • zaburzenia krzepnięcia krwi i hemofilia, 
  • nieuregulowane nadciśnienie tętnicze, 
  • nieleczona nadczynność tarczycy,  
  • zmiany skórne na brzuchu trudne do wyleczenia (czasowa dyskwalifikacja), 
  • wygórowane oczekiwania pacjenta względem efektów.  

Pacjent przed odbyciem operacji powinien być świadomy, że plastyka brzucha to inaczej jego modelowanie i nie zastąpi rzeźbienia masy mięśniowej na siłowni i zrównoważonej diety. Plastyka brzucha nie jest również metodą leczenia otyłości i nie jest przeznaczona dla osób otyłych oraz obarczonych znaczną nadwagą. 

Operacja plastyczna brzucha – cena 

Jeśli marzy Ci się operacja plastyczna brzucha, cena z jaką musisz się liczyć zaczyna się od ok. 12 tysięcy złotych. Operacje plastyczne ciała to zabiegi poprawy wyglądu, na które może sobie pozwolić niemal każdy. Jest to możliwe dzięki Mediratom – systemowi ratalnemu, w którym rozłożysz kwotę nawet do 50 tysięcy złotych na wygodne miesięczne raty o opymalnej wysokości  a więc łatwe do spłacenia.  

Wskazówki do rekonwalescencji 

Po takich zabiegach jak operacja plastyczna ramion czy brzucha w operowanych miejscach mogą występować obrzęki i zaburzenia czucia. Przez 1-1,5 miesiąca nie należy wówczas uprawiać sportu ani nadwyrężać się w inny sposób. Trzeba wtedy nosić specjalną uciskową odzież, która również masuje skórę i pobudza krążenie. W razie jakichkolwiek dolegliwości bólowych w okresie rekonwalescencji pacjent powinien zgłosić się do lekarza.

Rejestracja
Covid-19 Sprawdź!