Dr Małgorzata Makowska

Chirurgia Plastyczna i Rekonstrukcyjna

Absolwentka wydziału lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Ukończyła szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii plastycznej pracując w Małopolskim Centrum Oparzeniowo-Plastycznym Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Jest autorem i współautorem publikacji naukowych oraz wystąpień w sympozjach naukowych. Odbyła szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe z zagranicznych oraz polskich klinikach chirurgii plastycznej.

Podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach, kursach oraz zjazdach naukowych towarzystw chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej.

Aby pomóc swoim Pacjentom w ich codziennej walce z nieubłaganie upływającym czasem w sposób mniej inwazyjny stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej. Ogromną wagę przykłada do kwestii związanych z bezpieczeństwem przeprowadzanych zabiegów.

Rejestracja
Covid-19 Sprawdź!