14 lutego – magiczna data, Walentynki, Święto Zakochanych. Z kliniką medycyny estetycznej Uniestetica w ten wyjątkowy wieczór wyglądać będziesz olśniewająco.

Walentynki to dzień, w którym warto postawić na piękne, zmysłowe usta. To przecież jeden z głównych atrybutów kobiecego ciała. W Centrum Chirurgii Plastycznej Uniestetica możemy zarówno poprawić ich kontur, jak i wykonać powiększanie ust kwasem hialuronowym. To oczywiście nie wszystkie zabiegi, w jakich kwas hialuronowy może się przydać. Możemy zaproponować także wypełnienie policzków i ich zaznaczenia, co nada twarzy młodzieńczy wygląd.


Jednym z zabiegów odm
ładzających i poprawiających wygląd skóry twarzy w krótkim czasie jest innowacyjna mezoterapia igłowa. Ekspresowy zabieg z użyciem preparatu Nucleofill to tylko kilkanaście szybkich aplikacji, które błyskawicznie Cię odmłodzą i ujędrnią Twoją twarz. Mezoterapię można wykonać również przy użyciu osocza bogatopłytkowego, odwirowanego z krwi pacjentki (tzw. lifting wampirzy). Oprócz miejscowego odżywienia poprzez podanie substancji odżywczych wprost do skóry właściwej, uzyskujemy intensywne pobudzenie procesów regeneracyjnych. Mezoterapia igłowa to idealny zabieg dla skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni lub skóry głowy.

Po takich zabiegach last minute na podczas walentynkowego wieczoru wyglądać będziesz olśniewająco!

Ale to nie wszystko co przygotowaliśmy na walentynki! Jeśli nie masz pomysłu na prezent, z przyjemnością rozwiążemy ten problem. Jak? Specjalną, walentynkową kartą podarunkową. Taka karta zawsze jest trafionym upominkiem. Osoba, którą ją obdarujesz, sama może sobie wybrać zabieg, jaki wykona za określoną kwotę.

Specjalistyczna Klinika Medycyny Estetycznej i Centrum Chirurgii Plastycznej Uniestetica zaopiekuje się Tobą holistycznie i serdecznie. No i przygotuje Cię do walentynkowego wieczoru!

Ogólne

Comments are disabled.

Rejestracja
Covid-19 Sprawdź!