Sińce i cienie pod oczami? Może to być zwyczajnie brak snu i zmęczenie albo zaburzenia hormonalne. Wysypiaj się jeżeli to nie pomaga zbadaj hormony tarczycy. Jeżeli są w normie spróbuj jednego z rewitalizujących zabiegów mezoterapii z witaminą C.
Ta przeklęta dolina łez? Zagłębienie pod oczami, które sprawia wrażenie jakbyś nie spała 2 tygodnie.. spokojnie mamy na to metodę  czasem wystarczy niewielka ilość kwasu hialuronowego w miejsce zagłębienia aby światło się nie załamywało w tym miejscu. Czasem jednak mamy do czynienia z przepuklinami tłuszczowymi i tzw „workami pod oczami” czyli nadmiarem skóry który można usunąć TYLKO chirurgicznie. Zabieg trwa około godziny, a po tygodniu są usuwane szwy. Jeżeli problemem są tylko przepukliny tłuszczowe, chirurg wykonuje cięcie od strony spojówki i nie jest ono widoczne. Jeżeli natomiast pacjent ma nadmiar skóry cięcie jest tuż pod rzęsami ale blizna już po dwóch tygodniach jest bardzo dyskretna.
Opadnięte powieki? To niestety oznaka upływającego czasu..ale i na to jest rozwiązanie już niewielka kropelka botoksu w okolicę łuku brwiowego spowoduje uniesienie brwi a tym samym sprawi wrażenie szerzej otwartego oka  no a dla odważnych ! Plastyka powiek  brzmi groźnie? Nieee spokojnie! Zabieg trwa 45 min po 6 dniach śladu nie ma po zabiegu!⚡Kolejne informacje w następnym artykule!
Uniestetica?

Ogólne

Comments are disabled.

Rejestracja
Covid-19 Sprawdź!