Dr Aleksandra Kulbat

Medycyna Estetyczna

lek. Aleksandra Kulbat – Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Studiów Podyplomowych z zakresu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii dla Lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Obecnie pracuje na stanowisku młodszy asystent, rezydent w warszawskim oddziale Narodowego Instytutu Onkologii – Państwowego Instytutu Badawczego im. M. Skłodowskiej-Curie w Warszawie realizując moduł podstawowy zgodnie z programem specjalizacji w dziedzinie Chirurgii Onkologicznej w Klinice Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej V Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Krakowie.

W kręgu jej szczególnych zainteresowań znajdują się nowotwory skóry i dermatochirurgia i w tym właśnie kierunku planuje swój dalszy rozwój naukowy oraz zawodowy.

Praca jest dla niej również pasją, dlatego nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i zdobywa wiedzę na temat pojawiających się innowacji w zakresie zabiegów medycyny estetycznej poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach i kongresach. Do pacjentów zawsze podchodzi indywidualnie, a efekty jej pracy są naturalne i estetyczne, mają na celu poprawę samopoczucia poprzez przywrócenie młodego wyglądu i wydobycie naturalnego piękna.

W Uniestetica zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging takimi jak: wypełnianie zmarszczek i bruzd oraz wolumetria kwasem hialuronowym, modelowanie ust kwasem hialuronowym, mezoterapia igłowa, leczeniem bruksizmu i nadpotliwości oraz niwelowanie zmarszczek mimicznych twarzy przy użyciu botoksu, a także zabiegi z użyciem stymulatorów tkankowych, osocza bogatopłytkowego (PRP) czy fibryny bogatopłytkowej (PRF).

Rejestracja
Covid-19 Sprawdź!