Akcja regeneracja! Zabieg laserowy + osocze bogatopłytkowe na piękną i młodą skórę

Laserowy lifting twarzy może być połączony z podaniem osocza bogatopłytkowego. Jaki efekt daje połączenie tych zabiegów? Wyjaśniamy, kto i dlaczego powinien zdecydować się na wiosenną regenerację skóry tymi metodami.

Osocze bogatopłytkowe: co to takiego?

Osocze bogatopłytkowe to przygotowany w specjalny sposób preparat krwiopochodny, który zawiera dużą ilość płytek krwi oraz substancji odżywczych, intensywnie pobudzających do regeneracji. Istotną kwestią jest fakt, że osocze wykorzystywane do zabiegu dermatologicznego pochodzi z krwi tej samej osoby, na której ma zostać użyte. Zabieg charakteryzuje się więc wysokim bezpieczeństwem. Twoja skóra ostrzykiwana jest preparatem, który pochodzi z Twojego własnego organizmu. A to niemal całkowicie wyklucza możliwość uczulenia, reakcji alergicznych czy innych negatywnych następstw, które mogą pojawić się po wstrzyknięciu preparatu pochodzenia zewnętrznego (syntetycznego itp.). Osocze bogatopłytkowe jest więc idealnym preparatem do liftingu także dla osób z uczuleniem na inne substancje wykorzystywane w zabiegach dermatologicznych.

Jaki efekt daje ostrzykiwanie osoczem?

Ostrzykiwanie osoczem (zwane też “wampirzym liftingiem”) daje przede wszystkim efekt odżywczy, liftingujący i regenerujący. Skóra staje się wyraźnie zregenerowana, bardziej elastyczna i odzyskuje zdrowy koloryt. Dzieje się tak, ponieważ osocze bogatopłytkowe stymuluje procesy regeneracyjne, a także pobudza fibroblasty (komórki tkanki łącznej w skórze) do tworzenia nowego kolagenu oraz nowych naczyń krwionośnych.

Zabieg z osoczem polecamy przede wszystkim dla osób:

  • ze zmęczoną, poszarzałą, odwodnioną lub przesuszoną cerą (a z taką właśnie bardzo często borykamy się po zimie!),
  • z widocznymi bliznami potrądzikowymi lub przebarwieniami,
  • z widocznymi zmarszczkami, bruzdami lub nierównościami,
  • w celu przyspieszenia regeneracji skóry po innych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.

Zabieg laserowy + osocze bogatopłytkowe na twarz: dlaczego warto je łączyć?

Zauważyłaś, że któryś z powyższych problemów dotyczy Twojej skóry? A może po prostu potrzebujesz intensywnej rewitalizacji po okresie zimowym? Zimą naszej cerze brakuje słońca. Ponadto jest narażona na szereg innych niesprzyjających czynników (np. suche powietrze kaloryferów, zimno i mroźny wiatr). Możemy więc obserwować efekt przesuszonej, zmęczonej czy poszarzałej cery.

Koniec zimy jest więc idealnym momentem na intensywną odnowę, np. za pomocą zabiegu laserowego liftingu. Do jego wyraźnych efektów odmładzających i poprawiających jędrność skóry nie trzeba nikogo przekonywać. Częstą obiekcją może być jednak obawa o to, w jaki sposób skóra będzie “dochodzić do siebie” i czy w okresie regeneracji nie będziemy musieli np. “chować” przed światem wyraźnie zaczerwienionej twarzy.

Czytaj na naszym blogu: Kiedy warto wykonać laserowe odmładzanie twarzy?

Laser i osocze bogatopłytkowe  cena zabiegu

Tu z pomocą pomocą przychodzi zabieg z osoczem. Osocze bogatopłytkowe na twarzsprzyja intensywnej regeneracji skóry, dzięki czemu zaczerwienienia po liftingu laserowym znikają znacznie szybciej, a skóra jest podwójnie zregenerowana. Zabiegi te warto więc łączyć, zwłaszcza, jeśli zależy Ci na intensywnym, długotrwałym i wyraźnie widocznym efekcie wiosennej regeneracji.

Cena zabiegu ostrzykiwania osoczem może być różna, w zależności np. od ilości preparatu i obszaru, na jakim ma on zostać użyty (np. twarz + szyja albo twarz + szyja + dekolt). Decydując się na osocze bogatopłytkowe, cena, z jaką musisz się liczyć, to ok. 700 – 1300 zł.

Masz pytania? Chętnie odpowiemy! Skontaktuj się z nami!

Ogólne

Comments are disabled.

Rejestracja
Covid-19 Sprawdź!