Mgr. Samanta Zioła

Mgr. Samanta Zioła zajmuje się fizjoterapią estetyczną. Ukończyła studia na wydziale Akademii Wychowania Fizycznego. Jest studentką pierwszej w Polsce akademii- Psyche&Soma Academy związanej z nauką zrozumienia bardzo szerokiego kontekstu zagadnień związanych z ludzką egzystencją oraz zaburzeniami psychosomatycznymi w ciele ludzkim.
Posiada specjalistyczne szkolenia od jednych z najlepszych specjalistów w Polsce w zakresie ”Fizjoterapii po Operacjach Plastycznych” – w Klinice Fizjoterapii Estetycznej dr Szczyta i dr Szwedo.
W Krakowie, jest jedyną osobą zajmującą się fizjoterapią estetyczną edukującą się pod okiem tak wybitnych specjalistów. Wszystko po to, by zapewnić Pacjentom najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.
W trakcie rekonwalescencji pracuje z Pacjentami, przede wszystkim nad tym, aby zniwelować obrzęki pooperacyjne, zastoje limfatyczne, zmniejszyć widoczność blizn po operacjach oraz by zaburzenia czucia w okolicach poddanych zabiegom ustępowały jak najszybciej.
Do każdego Pacjenta podchodzi holistycznie wraz z uwzględnieniem aspektu postawy ciała i życia ; ponieważ blizna, nawet najmniejsza ma wpływ na całe ciało.

Terapie jakie wykonuje:

  • Drenaż limfatyczny
  • Terapia manualna
  • Terapia wisceralna
  • Suche igłowanie
  • Terapia relaksacyjna/ psychosomatyczna

 

W swojej pracy zrozumiałam, ze nie jesteśmy tylko ciałem ale umysłem i emocjami, które mają ogromny wpływ na nasze ciało. Praca z ciałem jest przełomem w problemach napięć fizycznych jak i emocjonalnych. Nasze ciało opisuje to, jacy jesteśmy w środku.

Rejestracja
Covid-19 Sprawdź!