Dr n.med. Magdalena Wawrzynkiewicz

Specjalista medycyny estetycznej, dermatolog, trycholog

Dr n.med. Magdalena Wawrzynkiewicz jest specjalistą dermatologii, lekarzem medycyny estetycznej, absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz austriackiego Medizinische Universität w Graz. Wiedzę i umiejętności praktyczne zdobywała pracując przez 8 lat jako lekarz asystent w Katedrze i Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz w trakcie zagranicznych staży szkoleniowych w Princess Alexandra Hospital, Translational Research Istitute, Brisbane w Australii i LKH Universitätsklinik für Dermatologie und Venerologie, Graz w Austrii.

Od 2012 r. skutecznie łączy zdobytą wiedzę z zakresu dermatologii z wykonywaniem zabiegów medycyny estetycznej. Posiada certyfikaty i dyplomy potwierdzające umiejętności w zakresie tradycyjnych i nowoczesnych technik zabiegowych. Stale poszerza swoją wiedzę, aby zapewnić pacjentom leczenie zgodne z aktualnymi trendami w dermatologii klinicznej i estetycznej, biorąc udział zarówno w krajowych jak i międzynarodowych konferencjach i szkoleniach dotyczących dermatologii, diagnostyki chorób włosów, medycyny estetycznej, dermoskopii i trichoskopii.

Jest członkiem licznych prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, International Dermoscopy Society, International Society of Teledermatology, European Academy of Dermatology and Venerology oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Trychologii Klinicznej i Estetycznej.

Zapraszam na konsultacje i zabiegi dermatologii estetycznej. Medycyna i dermatologia estetyczna oferują szeroki wachlarz możliwości zabiegowych, których celem jest rozwiązanie konkretnych problemów pacjentów. Dla osiągnięcia zamierzonych rezultatów kluczowe jest odpowiednie dobranie zabiegów, zaplanowanie ich kolejności i częstotliwości jak również współdziałanie z lekarzami innych specjalności i kosmetologami. Każdemu z pacjentów zapewniam indywidualne podejście, ułożenie właściwego planu zabiegowego, bezpieczeństwo w trakcie i po zabiegu, dbałość o estetyczny i naturalny wygląd.

Zabiegi Pani Dr n.med. Magdaleny Wawrzynkiewicz

  • Laserowe usuwanie łagodnych zmian skórnych 
  • Laserowe zamykanie naczyń na twarzy i ciele 
  • Laserowa redukcja rumienia na twarzy, trądziku różowatego, usuwanie przebarwień i melasmy, fotoodmładzanie 
  • Laserowe odmładzanie, ablacyjny i nieablacyjny resurfacing skóry 
  • Laserowa redukcja rozstępów, blizn i blizn potrądzikowych 
  • Laserowe usuwanie/redukcja tatuaży, makijażu permanentnego 
  • Osocze bogatopłytkowe, fibryna bogatopłytkowa – redukcja blizn i rozstępów, rewitalizacja, odmładzanie skóry, leczenie łysienia 
  • Toksyna botulinowa – niwelowanie zmarszczek mimicznych twarzy, leczenie nadpotliwości 
  • Kwas hialuronowy – wypełnianie zmarszczek, wolumetria, modelowanie twarzy 
  • Mezokoktajle – mezoterapia igłowa – przeciw wypadaniu włosów, rewitalizacja, odmładzanie skóry, redukcja rozstępów, blizn, cellulitu, miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej 
Rejestracja
Covid-19 Sprawdź!