Rejestracja
Covid-19 Sprawdź!

Dr Katarzyna Jakusik

Profilaktyka Wieku

Pani Doktor Katarzyna Jakusik – to dyplomowany lekarz medycyny estetycznej i absolwentka kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Wiedzę z zakresu medycyny estetycznej zdobyła na studiach podyplomowych w SWSM w Katowicach. Pani Doktor Katarzyna Jakusik jest aktywna nie tylko przeprowadzając zabiegi i operacje ale również udziela się we wszelkiego rodzaju społecznościach branżowych, stale trzymając rękę na pulsie aby być na bieżąco z wszelkimi nowinkami i rozwiązaniami. Między innymi jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging.
Poza medycyną estetyczną głównym zajęciem Pani Doktor Katarzyny Jakusik jest Chirurgia Ogólna, w której obecnie z pasją się rozwija.
Jak mówi: “W życiu najważniejsze jest aby odnaleźć właściwe proporcje pomiędzy pracą hobby i życiem prywatnym.” Również tę filozofię, idealnej życiowej proporcji, z powodzeniem przenosi na medycynę estetyczną. Zachowanie proporcji pomiędzy efektownym rozwiązaniem a zdrowym naturalnym wyglądem jest naprawdę ważne zwłaszcza w profilaktyce związanej z wiekiem. Jakby tego było mało. Pani Doktor jeszcze Tańczy, Podróżuje i Uprawia Sport.

Zapraszamy do Pani Doktor Katarzyny Jakusik na zabiegi:

  • Z wykorzystaniem Toksyny Botulinowej
  • Z wykorzystaniem Wypełniaczy na bazie Kwasu Hialuronowego
  • Z Wykorzystaniem Osocza Bogatopłytkowego
  • Z Wykorzystaniem Nici Liftingujących
  • Peelingów Medycznych
  • Mezoterapii