Mezoterapia

igłowa

 

 


Zabieg polecany dla skóry dojrzałej i młodej, która jest odwodniona, utraciła blask w wyniku niekorzystnych czynników, na jakie narażona jest codziennie, np. suche powietrze, smog, dym papierosowy, promieniowanie UV itd. Zabieg przeprowadzany jest metodą dużej ilości nakłuć cienką igłą i podaniu małych depozytów kwasu hialuronowego nieusieciowanego wzbogaconego witaminami. Mezoterapię można wykonać również przy użyciu osocza bogatopłytkowego, odwirowanego z krwi pacjentki (tzw. lifting wampirzy). Oprócz miejscowego odżywienia poprzez podanie substancji odżywczych wprost do skóry właściwej, uzyskujemy intensywne pobudzenie procesów regeneracyjnych, które jest spowodowane dużą ilością nakłuć.

Filorga nctf 135HA – to sztandarowy produkt Filorga do mezoterapii-NCTF 135HA, zawierający kwas hialuronowy i a  53 składniki niezbędne skórze do prawidłowego funkcjonowania (m.in. witaminy, aminokwasy, koenzymy i minerały). Zapewnia on doskonałe nawilżenie i ujednolicenie kolorytu.

Neauvia Hydro Deluxe – zawiera kwas  hialuronowy o stężeniu 18mg/ml jest on bardzo silnym aktywatorem produkcji kolagenu, a dodatek hydroksyapatytu wapnia jeszcze wzmacnia ten efekt. Hydroksyapatyt wapnia to minerał wystepujacy w naturze i bezpieczny jest dla organizmu, który stymuluje proces regeneracyjny.

Czas trwania zabiegu: 1 h
Rekonwalescencja: powrót do normalnej aktywności życiowej następuje natychmiast po zabiegu; niewielkie ślady po wkłuciach mogą się utrzymywać 1-2 dni
Wymagane badania: nie są wymagane
Znieczulenie: EMLA – znieczulenie miejscowe
Cena:  Filorga nctf 135Ha – 1 ampułka – 400 zł; pakiet 3 ampułek – 1000 zł

Neavia Hydro Deluxe – 1 ampułka – 800 zł; pakiet 3 ampułek – 2000 zł

Wszystkie Podane Ceny Zawierają Podatek VAT 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego