Lifting piersi

 

 

 


Piersi  po przebytych ciążach lub z wiekiem tracą swoją jędrność i objętość, dochodzi do tzw. ptozy czyli opadania. Podniesienie piersi może być połączone z zabiegiem powiększenia implantami. Po operacji piersi uzyskują pełniejszy i młodszy wygląd.

 

Na czym polega zabieg?

 

Operacja polega na uformowaniu od nowa gruczołu oraz przeniesieniu go wraz z kompleksem brodawka-otoczka wyżej. Blizna obecna jest wokół brodawki i biegnie w dół do fałdu podsutkowego, przybierając kształt odwróconej litery „T”.

 

 

 

Czas trwania zabiegu2-3h
RekonwalescencjaPiersi są obrzęknięte przez ok. 2 tyg. Szwy usuwane są po ok. 2 tyg. Czucie w obszarze brodawki może być obniżone lub może wystąpić przeczulica. Po zabiegu zaleca się noszenie specjalnego biustonosza 24h/dobę przez ok. 3 tyg. Zakaz uprawiania sportu przez 4 tyg. Powrót do normalnej aktywności życiowej po 4 tygodniach.
Wymagane badaniagrupa krwi, morfologia, APTT, INR, sód, potas, chlorki,kreatynina, anty HBs, HBs antygen, anty- HCV, EKG, + USG piersi lub mammografia u pacjentek 40+, zaświadczenie od internisty, RTG klatki piersiowej
Znieczulenieogólne
Cena10000-13000zł*

*Niektóre procedury medyczne objęte są podatkiem VAT, którego nie uwzględnia niniejszy cennik. 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego